Új squash edzőnk: Török András

A nevem ismerősen csenghet, mivel csaknem 25 éves fallabda karrierem során, 8 egyéni országos bajnoki címet szereztem, 10 évig voltam ranglistavezető, emellett PSA karrierem során a 73. helyig verekedtem föl magamat.

Késöbb edzöként, junior, illetve felnőtt magyar válogatott szövetségi kapitány is voltam.

Tanítványaim nemzetközi, felnőtt, junior, illetve senior kategóriában is az élmezőnybe tartoznak.

Amatőrökkel, juniorokkal, illetve versenyzőnek készülő játékosokkal egyaránt otthonosan mozgok a squash pályán!

Amennyiben fejlődni szeretnétek, vagy ha csak egy izgalmas mérkőzés a célotok, hívjátok bizalommal!