színvonalas versenylehetőség biztosítása amatőr fallabdázók részére

Szüts Dániel

Rendező:
Gábor Szilágyi

A versenyen indulhatnak:
Férfi kategóriában mindazok, akik jelenleg nem szerepelnek az érvényes (magyar vagy külföldi) férfi ranglista 180. helyénél – Férfi haladó kategóriában férfi ranglista 75. helyénél – Női kategóriában a női ranglista 30. helyénél jobb helyen.
Férfi kateggóriában az idei verseny sorozatban nem indulhatnak a 2019-es szezon összesített 1-3 helyezettje, nekik a férfi haladó kategóriában lehet indulni!

• Férfi kategória: 10 forduló / Női és férfi indulók
  • Férfi haladó kategória: 9 forduló / (minimum 6 fő esetén tartjuk meg)
  • Női kategória: 5 forduló / Csak női indulók (minimum 5 fő esetén tartjuk meg)

Nevezés:
a versenyt megelőző csütörtök 22:00-ig a nevezes@griffsquash.hu e-mail címen név és telefonszámmal.
Sorsolás a nevezési határidő másnapján 10 órakor.
Ha sorsolás után lép vissza egy játékos, vagy nem jön el a versenyre, akkor a nevezési díjat minden esetben meg kell téríteni. Amennyiben ez elmarad, a következő versenyen a nevezést nem igazoljuk vissza.

Nevezési díj: 4.000,- Ft – Minden nevező gatorade energia italt kap ajándékba

Sorsolás:
megtekinthető a griffsquash.hu oldalon a versenyt megelőző napon.

Lebonyolítás:
Dunlop versenylabdával nevezők számától függően svájci rendszerben, vagy csoportmérkőzésekkel, majd az első nyolc hely svájci rendszerben kijátszva. A csoportmérkőzéseken és a svájci rendszerben PSA versenyeken alkalmazott pontozási rendszerrel, 2 nyert játszmáig játsszuk, játszmánként 11 pontig, majd a legjobb 8-ban és a helyosztókon 3 nyert szett kell a győzelemhez.

Díjazás versenyenként:
1. hely: Oklevél, Karakal ajándékcsomag
2. hely: Oklevél, Karakal ajándékcsomag
3. hely: Oklevél, Karakal, ajándékcsomag

Díjazás a körverseny végén:
1. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db 10 alkalmas főidős squash bérlet, Karakal ajándékcsomag, 90 perces gyógy-, sportmasszázs
2. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db 10 alkalmas m1 squash bérlet, Karakal ajándékcsomag, 60 perces gyógy-, sportmasszázs

Minden induló 2 pontot kap!

A végső győzelmet az a játékos szerzi meg, aki a férfi 10 ; női 5 forduló után a legtöbb pontot szerezte. Holtverseny esetén a tornagyőzelmek száma dönt.

Bíráskodás:
a verseny vezető-bírója a verseny során kijelöli valamennyi mérkőzés játékvezetőjét. Ha másként nem rendelkezik, akkor azonos pályán az előző mérkőzés győztese köteles levezetni a mérkőzést. A bíráskodáshoz szükséges dokumentumokat a főbíró biztosítja.

Az irányadó szabályok:
A Magyar Fallabda (Squash) Szövetség általános versenyszabályzata (www.squash.hu) és a World Squash Federation (WSF) versenyszabályzata (www.worldsquash.org)

Az öltözőkben és a verseny helyszínén hagyott tárgyakért a rendezőség nem vállal felelősséget.

Sérülésmentes felkészülést és eredményes versenyzést kíván a Griff Squash & Fitness Club