Griff Zárt Amatőr Squash Verseny

A verseny célja: A több hónapos bezártzság és fallabda megvonás után egy zárt 16-os baráti, amatőr squash versennyel szeretnénk elindulni versenyengedéllyel rendelkező játékosok részére

Verseny ideje: 2020 február 20, szombat

ZÁRT maximum 16-os svájci tábla!

Nézők és vendégek a versenyre nem tudnak bejönni Veletek!

Covid szabályok:

Belépéskor lázmérés!

Az épületbe belépve kötelező az orrot és szájat elfedő maszk viselése, amelyet kizárólag a pályán lehet levenni, valamint az étel és az ital elfogyasztásának idejére!

Érkezéskor a kihelyezett kézfertőtlenítőt használjátok vagy szappanos vízzel mossatok kezet és csak utána gyertek oda a pulthoz.

A büfé üzemel, de étel és ital helyben történő fogyasztása tilos!

Saját törölköző használata kötelező!

Öltözőinket és a zuhanyzókat tudjátok használni, de amennyiben megoldható inkább otthon fürödjetek le.

Tartsátok be a 1,5m-es távolságot egymástól!

Ha beteg vagy, vagy nem érzed jól magad; maradj kérlek otthon!

HELYSZÍN:

Griff Squash & Fitness Club 1113 Budapest, Bartók Béla út 152.

Versenybíró: Szüts Dániel

A VERSENYEN INDULHATNAK

Mindazok, akik jelenleg nem szerepelnek az érvényes (magyar vagy külföldi) férfi ranglista 150. helyénél és a női ranglista 30. helyénél jobb helyen.

Valamint a hatályba lépett 484/2020. (XI. 10.) Kormány rendelet 12.§ (4) cikkelye) szerint azon versenyzők, akik regisztrált tagok bármely Állam által elismert Sport Szövetségben.

NEVEZÉS

2021. február 18, csütörtök 22:00-ig a nevezes@griffsquash.hu e-mail címen név és telefonszámmal.

Sorsolás a nevezési határidő másnapján 10 órakor.

Ha sorsolás után lép vissza egy játékos, vagy nem jön el a versenyre, akkor a nevezési díjat minden esetben meg kell téríteni. Amennyiben ez elmarad, a következő versenyen a nevezést nem igazoljuk vissza.

Nevezési díj:

5.000,- Ft – Minden nevező 1 db gatorade energia italt, és egy 20%-os kedvezményre feljogosító kupont a 60 perces gyógymasszázs szolgáltatásunkra kap ajándékba

Lebonyolítás:

Dunlop versenylabdával svájci 16-os rendszerben, kijátszva. A svájci rendszerben PSA versenyeken alkalmazott pontozási rendszerrel, 2 nyert játszmáig játsszuk, játszmánként 11 pontig, majd a legjobb 8-ban és a helyosztókon 3 nyert szett kell a győzelemhez.

Díjazás versenyenként:

1. hely: Oklevél, érem, kupa, ajándék

2. hely: Oklevél, érem, ajándék

3. hely: Oklevél, érem, ajándék

Bíráskodás:

a verseny vezető-bírója a verseny során kijelöli valamennyi mérkőzés játékvezetőjét. Ha másként nem rendelkezik, akkor azonos pályán az előző mérkőzés győztese köteles levezetni a mérkőzést. A bíráskodáshoz szükséges dokumentumokat a főbíró biztosítja.

Az irányadó szabályok:

A Magyar Fallabda (Squash) Szövetség általános versenyszabályzata (www.squash.hu) és a World Squash Federation (WSF) versenyszabályzata (www.worldsquash.org)

Az öltözőkben és a verseny helyszínén hagyott tárgyakért a rendezőség nem vállal felelősséget.

Sérülésmentes felkészülést és eredményes versenyzést kíván a Griff Squash & Fitness Club