Griff Amatőr Squash Körverseny 2020-21

Kicsit később, de indul az idei szezon is!

A verseny célja: színvonalas versenylehetőség biztosítása amatőr fallabdázók részére

Helyszín:

Griff Squash & Fitness Club 1113 Budapest, Bartók Béla út 152.

Versenybíró: Szüts Dániel

Rendező: Gábor Szilágyi

A versenyen indulhatnak

Férfi kategóriában mindazok, akik jelenleg nem szerepelnek az érvényes (magyar vagy külföldi) férfi ranglista 180. helyénél – Férfi haladó kategóriában férfi ranglista 75. helyénél – Női kategóriában a női ranglista 30. helyénél jobb helyen.

Férfi kateggóriában az idei verseny sorozatban nem indulhatnak a 2019-es szezon összesített 1-3 helyezettje, nekik a férfi haladó kategóriában lehet indulni!

Férfi kategória: 9 forduló / Női és férfi indulók

Női kategória: 5 forduló / Csak női indulók (minimum 5 fő esetén tartjuk meg)

Nevezés

A versenyt megelőző csütörtök 22:00-ig a nevezes@griffsquash.hu e-mail címen név és telefonszámmal.

Sorsolás a nevezési határidő másnapján 10 órakor.

Ha sorsolás után lép vissza egy játékos, vagy nem jön el a versenyre, akkor a nevezési díjat minden esetben meg kell téríteni. Amennyiben ez elmarad, a következő versenyen a nevezést nem igazoljuk vissza.

Nevezési díj:

4.000,- Ft – Minden nevező 1 db gatorade energia italt, 30 perc finn szauna használatot, 1 infra szauna napijegyet és egy 30%-os kedvezményre feljogosító kupont a 60 perces gyógymasszázs szolgáltatásunkra kap ajándékba

Sorsolás:

megtekinthető a griffsquash.hu oldalon a versenyt megelőző napon.

Lebonyolítás:

Dunlop versenylabdával nevezők számától függően svájci rendszerben, vagy csoportmérkőzésekkel, majd az első nyolc hely svájci rendszerben kijátszva. A csoportmérkőzéseken és a svájci rendszerben PSA versenyeken alkalmazott pontozási rendszerrel, 2 nyert játszmáig játsszuk, játszmánként 11 pontig, majd a legjobb 8-ban és a helyosztókon 3 nyert szett kell a győzelemhez.

Díjazás versenyenként:

1. hely: Oklevél, érem, kupa, ajándék

2. hely: Oklevél, érem, kupa, ajándék

3. hely: Oklevél, érem, kupa, ajándék

Díjazás a körverseny végén:

1. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db 10 alkalmas főidős squash bérlet, 90 perces gyógymasszázs

2. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db 10 alkalmas m1 squash bérlet, 60 perces gyógymasszázs

3. hely: Kupa, Érem, Oklevél, 1 db 10 alkalmas m2 squash bérlet, Karakal ajándékcsomag, 30 perces gyógymasszázs

Minden induló 2 pontot kap!

A végső győzelmet az a játékos szerzi meg, aki a férfi 10 ; női 5 forduló után a legtöbb pontot szerezte. Holtverseny esetén a tornagyőzelmek száma dönt.

Bíráskodás:

a verseny vezető-bírója a verseny során kijelöli valamennyi mérkőzés játékvezetőjét. Ha másként nem rendelkezik, akkor azonos pályán az előző mérkőzés győztese köteles levezetni a mérkőzést. A bíráskodáshoz szükséges dokumentumokat a főbíró biztosítja.

Az irányadó szabályok:

A Magyar Fallabda (Squash) Szövetség általános versenyszabályzata (www.squash.hu) és a World Squash Federation (WSF) versenyszabályzata (www.worldsquash.org)

Az öltözőkben és a verseny helyszínén hagyott tárgyakért a rendezőség nem vállal felelősséget.

Sérülésmentes felkészülést és eredményes versenyzést kíván a Griff Squash & Fitness Club