Final - The 4th Reebok HSM 2017

Véget ért a The 4th Reebok Hungarian Squash Master nemzetközi squash verseny.

Kiváló hangulat, új barátságok, kemény meccsek jellemezték. A legkeményebb döntő talán a férfi 50 fölöttieké volt, ahol James Hyatt a tiszteletbeli magyar játékos csak szoros meccsen kapott ki Jonas Ulvsback-től.

Men's 45+ban Kovács Zsolt hozta a döntőt Nagy Péter Bálint ellen. Lőrinczi Attila csak kicsivel maradt le a győzelemről. Kékesi Zsuzsi nyerte a Women's 40+ kategóriát.

A többi magyar helyezett a az alábbi listában:

Minden további eredmény és adatot megtaláltok az alábbi linke:
Köszönjük szépen mindenkinek a részvételt, nélkületek nem sikerült volna ilyen jó versenyt rendezni!
Jövőre is várunk Titeket és már most elárulhatjuk, hogy készülünk pár meglepetéssel, újítással, hogy még színvonalasabb versenyt tudjunk számotokra szervezni!